החיילים שלנו הם העתיד של כולנו, אך הם זקוקים לעזרתכם, היום! על ידי תרומה קטנה לעמותה, תוכלו לסייע לרווחתם של אלפי חיילים בודדים ברחבי ישראל.

תרומה לחיילים בודדים וחיילים נזקקים

בעוד שאף פעם זה לא היה פשוט לבקש מאנשים תרומות, בימינו נדמה שזה כבר דורש תעוזה. בין יוקר המחייה ועליית המחירים שכבר מחלחלת אל כולנו הביתה, אנשים רבים נאלצים לאטום את אוזניהם ולהתמקד בקשיים שלהם . אנו מקווים שתסלחו לנו, אך אנו מבקשים מכם מעומק ליבנו לא לעשות זאת. בתקופה שרוויה בחילוקי דעות, פילוג, וקונפליקטים פנימיים שרק מגדילים את הפערים בנינו מידי שנה, עדיין יש דבר אחד שמחבר בין כל עם ישראל, ואף ניתן לומר שהוא "הדבק" שלנו כחברה ישראלית: האהבה שלנו לחיילי צה"ל.

עמותת "חסדי ערן" פועלת בכל ימות השנה כדי לסייע לחיילים בודדים וחיילים נזקקים ומשפחותיהם, ולמרות שזה עצוב לומר, רבים מהם מתמודדים עם עוני מחפיר. רק כדי לסבר את אוזניכם, יש חיילים שחיים ללא כל תמיכה כלכלית ונאלצים לא פעם לבחור בין חטיף לשמפו, ויש חיילים בודדים שאין להם היכן לשהות כאשר הם יוצאים הביתה מהבסיס, וחמור מכך, אין ביכולתם לרכוש מזון בימים אלו והם ממתינים בתחושת רעב לרגע שהם ישוב אל הבסיס. מדובר במאבק יומיומי ורווי התמודדויות שאנשים בגילם לא צריכים לשאת, ובטח ובטח לא חיילי צה"ל שמסכנים את חייהם במהלך שירותם עבור ביטחון מדינת ישראל. עבורנו.

גם תרומה קטנה עושה את ההבדל

אנו בעמותת "חסדי ערן" זקוקים ומבקשים מכם לעזור לנו. כל תרומה ולו הכי קטנה מסייעת לנו להמשיך את הפעילות שלנו עבור חיילים בודדים וחיילים נזקקים ומשפחותיהם. אם כל אחד יתרום סכום סימלי, אנו נוכל להמשיך לסייע לחיילים שזקוקים לנו מכל ואף להרחיב את טווח הפעילות שלנו. בכל שנה אנו מחלקים אלפי מארזי מזון ותווי קנייה לחיילים, ועבורם, לא מדובר בפינוקים או פריבילגיות, אלא במוצרים חיוניים שהם אינם יכולים לרכוש. עמותת "חסדי ערן" שהוקמה לזכרו של סרן ערן אלכאוי ז”ל שנפל בלבנון בשנת 1992 רואה בסיוע לאותם חיילים שזקוקים לעזרה, לא רק חובה אלא גם כזכות. חיילי צה"ל הם העבר שלנו, ההווה שלנו, והעתיד שלנו, והרווחה שלהם היא הרווחה של כולנו. אנא עזרו לנו להושיט להם יד.

לידעתכם:

  • כל תרומה שתתרמו לעמותת "חסדי ערן" מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.
  • אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של אמצעי תשלום לנוחיותכם: תשלום דרך BIT, paybox, כרטיס אשראי, העברה בנקאית ושליחת המחאה בדואר.
  • עמותת "חסדי ערן" הינה מלכ”ר (מוסד ללא כוונת רווח), הפעילות כולה מבוקרת על ידי עורך דין ורואה חשבון

עזרו לנו לעזור, תרמו ברוחב לב, כי כל תרומה מסייעת לנו להמשיך ולפעול! תרמו כאן באתר לעמותה, ושתמיד תהיו בצד הנותן.

בחר סכום לתרומה:

Asset 3

תרום עכשיו