מכתבים והמלצות

מכתבי תודה תמיד מרגשים אותנו, הם הרגע בו הכל הופך לראוי ובעל משמעות.

במהלך השנים קיבלנו אלפי פניות לסיוע, רובם ככולם נוגעי לב וחושפים את הקושי האנושי בקיום יום יומי. לעיתים אלו משפחות קשות יום ולעיתים חיילים בודדים, קשישים, צעירים וילדים. אנו עושים כמיטב יכולתנו לעזור לכולם ומושיטים יד בעת צרה. לא מפקירים איש מאחור. בשנת הקורונה נחשפנו להתעצמות הקשיים, בעלי עסקים קטנים שחדלו לעבוד, משפחות שהתקשו לסיים את החודש, קשישים בודדים ועוד רבים אחרים.

הופתענו מעוצמת הצורך בסיוע אך יותר מכל נדהמנו מהכרת הטוב של מבקשי העזרה.

לפניכם מקבץ קטן של מכתבי תודה או בקשות סיוע שהופנו אלינו במהלך שנת 2020-2021, שנת הקורונה שלא במהרה תישכח. אלו מדגישים עד כמה חשוב שנהיה כולנו עסוקים תמיד בלתת ולהעניק חזרה מכל השפע שיש לנו, להחזיר לקהילה, להיות שותפים לעשייה משמעותית. מזמינים אתכם להתנדב ולהיות פעילים בעמותת חסדי ערן, לעזור לנו להמשיך בפעילות השנתית הענפה.

מקבץ קטן של מכתבי תודה…

זה המקום להודות על התגייסות האנשים בקהילה בכדי לייצר את הטוב הזה, בזכותם אנו מצליחים מדי שבוע להפוך את החלום והחזון של עמותת חסדי ערן למשהו ממשי, המשנה בכל יום את חייהם של רבים.

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לסוזי ושלום, הפעילים היקרים שלנו ולשי אח של סוזי. שעושים הכל בכדי להגיע בזמן למשפחות ולחיילים, לחלק תווי שי ומארזי מזון. תמיד נכונים לסייע, אנו מברכים אתכם, שתמיד תהיו בצד הנותן, מעריכים ומוקירים תמיד, את פועלכם ואת פועלם של כל המתנדבים היקרים הפועלים בעמותה.