על העמותה

עמותת "חסדי ערן" הוקמה בשנת 2008 על ידי שרון אלכאוי אחיו של סרן ערן אלכאוי ז”ל שנפל בקרב מול חיזבאללה בשנת 1992. ממקום של שכול ואובדן עצום של חיים צעירים שנקטעו בטרם עת, שרון החליט לקדיש את חייו להנצחת זכרו של ערן דרך עשייה ותרומה למען החיילים על בסיס אותם ערכים שעל פיהם ערן הנחיל בחייו ובמותו, ערכים של כנות, אמינות, נתינה, סבלנות, ופתיחות לב.

שרון שכיום מכהן כיו”ר העמותה מאמין שהיכולת לתת ולסייע הינה היא זכות ולא חובה, ושיש לטפח את החברה הישראלית ממקום של אחריות אישית ותחושת שליחות. לכן, עמותת "חסדי ערן" היא מלכ”ר (מוסד ללא כוונת רווח), והוא וכל פעילי העמותה פועלים בהתנדבות מלאה וללא תשלום במטרה לסייע לחיילים בודדים, ולחיילים ובני משפחותיהם המגיעים ממעגל העוני.

בעוד שהאופרציה התפעולית של העמותה מתנהלת ללא דופי בעזרת טוב ליבם של מתנדבים מכל הארץ, פעילות העמותה מבוססת על תרומות המגיעות מחברות, עסקים ואנשים פרטיים. ביחד ובעזרת השילוב המנצח של הרצון לסייע ולתרום, עמותת "חסדי ערן" מצליחה להמשיך ולקיים את מורשתו של ערן, ולהושיט ליד לאותם חיילים שזקוקים לכך מכל.

מדי שנה עמותת "חסדי ערן" פועלת למען חיילים בודדים וחיילים קרביים אשר נאלצים להתמודד לא רק עם הסיכונים והאתגרים הרבים בשירותם הצבאי, אלא גם עם קשיים כלכליים חמורים. מתוך אמונה שהחיילים שלנו הם "הלב הפועם" של מדינת ישראל, העמותה מקפידה לשלוח במהלך השנה ובחגים מאות מארזי מזון עם שפע של מוצרים לחיילים הנזקקים ולבני משפחותיהם ואף מעניקה להם תווי קנייה בשווי עשרות אלפי שקלים שיאפשרו להם לרכוש מוצרים נוספים להם הם זקוקים כדי שיוכלו להעביר את שירותם בנוחות מקסימלית (עד כמה שניתן), וכל זאת בהתנדבות מלאה של כל הנותנים יד בדבר.

עזרו לנו להמשיך ולסייע

אנו בעמותת "חסדי ערן" מאמינים שדרך נתינה, סובלנות, וכבוד לזולת נוכל לצמצם פערים ולבנות חברה חזקה ומשגשגת יותר. אנו מבקשים מכם להאמין בחזון שלנו ולסייע לנו בתרומות. כל תרומה, ולו הכי קטנה, מסייעת לעמותת “חסדי ערן” להרחיב את מעגל הסיוע ולהושיט יד מסייעת לכל אותם חיילים שזקוקים לכך מכל.

***העמותה הינה מלכ”ר (עמותה ללא מטרת רווח, ללא עובדים בשכר וללא הנהלה בשכר!)****

עזרו לנו לעזור, תרמו ברוחב לב, כי כל תרומה מסייעת לנו להמשיך ולפעול! תרמו כאן באתר לעמותה, ושתמיד תהיו בצד הנותן.