חזון ומטרות

חברה שלא דואגת לחלשים היא חברה חלשה. לא מדובר בציטוט, בקלישאה, או "בקונספט" תיאורטי. במדינות שבהן לא דואגים לאוכלוסיות החלשות קיים יותר פשע, הכלכלה פחות יציבה, ואנשים רבים מוצאים את עצמם נופלים לחיי עוני. אממה, בעוד שבמדינת ישראל מעגל העוני רק גדל משנה לשנה, רבים מהנזקקים הם חיילים בודדים וחיילים המגיעים ממשפחות מעוטי יכולת.  מדובר בצעירים שבחרו להתגייס לצה"ל למען ביטחון מדינת ישראל, וזוהי חובתנו כחברה ישראלית להושיט להם יד תומכת ולדאוג שהם יעבירו את שירותם הצבאי בנוחות מקסימלית, עם בטן מלאה ולב שקט.

המטרה שלנו בעמותת "חסדי ערן" היא לסייע לאותם חיילים בודדים וקרביים בכל צורך ובכל שעה, וכדי לעשות זאת אנו זקוקים ומבקשים את עזרתכם. מדי שנה העמותה מסייעת לאלפי חיילים ואנו פועלים מתוך תקווה שדרך העשייה והנתינה של כולנו ביחד, נוכל לסייע להם גם בהווה וגם בעתיד.

בעוד שאת עמותת "חסדי ערן" הקמנו עם חזון ברור המבוסס על נתינה וחסד, החזון שלנו גדל והתרחב ביחד עם העמותה עצמה בהתאם לצרכים האנושיים. בכל שנה כאשר התוודענו לעוד ועוד חיילים שזקוקים לעזרה, למדנו והבנו את גודל המשימה שלנו, והחלטנו שאנו נעשה כל מה שביכולתנו כדי להגיע לכל חייל וחיילת במדינת ישראל שזקוקים לתמיכה שלנו ובעיקר למעט אור ותקווה. כדי להמשיך ולהרחיב את טווח הפעילות שלנו, העמותה פועלת מידי יום ושעה במטרה להגדיל את היקף התרומות וכדי לגייס מתנדבים נוספים אל כוחותינו.

מטרות העמותה

לגייס תרומות רבות על מנת להמשיך את הפעילות של העמותה ולסייע לאלפי חיילים נזקקים ברחבי ישראל.

להמשיך להעניק תמיכה על בסיס חודשי לחיילים בודדים, ולחיילים המגיעים ממעגל העוני ומשפחותיהם.

להמשיך בחלוקת תווי קניה לחיילים לאורך כל השנה על סמך בדיקה אישית.

לשרת את החיילים באופן אישי ולהיות להם לעזר בכל שעה ובכל נושא.

להגדיל את מספר הפעילויות המיוחדות לרבות סיוע באריזת סלי המזון בחגים, העלאת אירועי הנצחה וזיכרון לחיילי צה”ל ועוד.

כיצד אנו מאתרים את החיילים?

בעוד שעמותת “חסדי ערן” מקבלת את הפניות לעזרה מגורמי הרווחה, חיילים רבים הזקוקים לעזרתנו פונים אל העמותה ע”י המלצה ישירה של מפקדים, מכרים וגם אנשי ציבור ידועים, ולאחר בדיקה שמתבצעת על ידי הארגון, מתחילים מתנדבי הארגון בפעולות סיוע התואמות לצרכיהם  באופן אישי.


עזרו לנו להמשיך ולסייע

אנו בעמותת "חסדי ערן" מאמינים שדרך נתינה, סובלנות, וכבוד לזולת נוכל לצמצם פערים ולבנות חברה חזקה ומשגשגת יותר. אנו מבקשים מכם להאמין בחזון שלנו ולסייע לנו בתרומות. כל תרומה, ולו הכי קטנה, מסייעת לעמותת “חסדי ערן” להרחיב את מעגל הסיוע ולהושיט יד מסייעת לכל אותם חיילים שזקוקים לכך מכל.

***העמותה הינה מלכ”ר (עמותה ללא מטרת רווח, ללא עובדים בשכר וללא הנהלה בשכר!)****

עזרו לנו לעזור, תרמו ברוחב לב, כי כל תרומה מסייעת לנו להמשיך ולפעול! תרמו כאן באתר לעמותה, ושתמיד תהיו בצד הנותן.