עמותת חסדי ערן מרחיבה את פעילותה בעקבות מלחמת "חרבות ברזל"

בעוד שתרומה לחיילים היא משמעותית בכל ימות השנה, דווקא בתקופה מורכבת זו, הצורך בתרומות הינו חיוני מתמיד. אז אתם רוצים לסייע לחיילינו? הכירו את עמותת חסדי ערן

עמותת "חסדי ערן" היא ארגון ללא מטרות רווח הפועל מאז שנת 2008 בכדי לסייע לחיילים, ובדגש על חיילים בודדים ומשפחותיהם. העמותה הוקמה על ידי שרון אלכאוי לזכרו של אחיו סרן ערן אלכאוי אשר נהרג במהלך קרבות מול חיזבאללה בשנת 1992. בעקבות האובדן הכואב של אחיו שרון מצא את עצמו ניצב בפני קריאת גורל, הנצחת זכרו של ערן והמשכת מורשתו דרך פעילות ותרומה לטובת החיילים. כבר למעלה מ-16 שנים ששרון והעמותה שהקים מפעילים מיזמים רבים לטובת החיילים, ובדגש על חיילים בודדים שבחרו להתגייס כדי להגן על ביטחון מדינת ישראל. מעבר לכך שהם מספקים לחיילים שלנו סיוע חומרי ומענה לצרכים היומיומיים שלהם, הם גם מקפידים להעניק להם תמיכה רגשית והקשבה במהלך שירותם הצבאי. כמו כן, מאז אירוע שבת השחורה שהובילו לפרוץ מלחמת "חרבות ברזל",  העמותה הרחיבה משמעותית את פעילותה כדי לסייע לכל החיילים שנמצאים בחזית הלחימה, והינה פועלת במסירות כדי לתת ללוחמים ומשפחותיהם מענה סביב השעון.

תרומה לחיילים
תרומה לחיילים


תרומה לחיילים: כיצד עמותת "חסדי ערן" מסייעת לחיילי צה"ל? 

ובכן, בימים רגילים, הפרויקטים של "חסדי ערן" כוללים חלוקת חבילות מזון, ארגון אירועים ופעילויות חברתיות הקצאת מלגות לימודים וסיוע במציאת דיור, כאשר מטרתם העיקרית היא להבטיח שכל חייל, ובמיוחד חיילים בודדים, יקבלו תמיכה, חום, ומענה לוגיסטי במהלך שירותם הצבאי. עם זאת, בתקופה הנוכחית שבה אלפי חיילים ומילואמיניקים פזורים בצפון ובדרום,  העמותה פועלת 24/7 ומתנדביה הרבים מתרכזים במתן סיוע חירום ותמיכה נוספת כגון הספקת ביגוד, ציוד חורף, ערכות עזרה ראשונה, ומוצרי ציוד הכרחיים אחרים, כמו גם משלוחי מזון ומים ליחידות השונות. לא פחות חשוב, העמותה מנהלת מרכזי קשר ותמיכה למשפחות החיילים, שבהם המשפחות מקבלות מידע עדכני ותמיכה, ויכולות לבקש בקשות ספציפיות לצרכים מיוחדים של קרוביהם הנמצאים בחזית. פעילות זו מדגישה את התחייבות העמותה ללוות ולתמוך בחיילים ובמשפחותיהם לאורך כל הדרך, בכל תנאי מזג האוויר ובכל סיטואציה, והמתנדבים של "חסדי ערן", המורכבים מאנשים מכל חלקי החברה, משקיעים את מרבית מאמציהם כדי להבטיח שכל בקשה תקבל מענה מהיר. העמותה מאמינה שהתמיכה האנושית והפרקטית שהיא מספקת מחזקת את רוח החיילים ותורמת לא רק לרווחתם האישית אלא גם לחוסן הלאומי כולו.


תרומתכם לעמותה היא קודש עבורם

תרומה לעמותת "חסדי ערן" מחזקת ותומכת באופן משמעותי בחיילים, ובמיוחד בזמן מלחמת חרבות ברזל. בתקופה שבה האתגרים הביטחוניים והאישיים של החיילים מתרבים, התרומות שלכם הופכות לקריטיות יותר מתמיד. העמותה מבטיחה שכל שקל מופנה ישירות לטובת החיילים וצרכיהם, וכל חברי העמותה, לרבות המנכ"ל וצוות ההנהלה, פועלים בהתנדבות מלאה. כמו כן, התרומות אינן רק סיוע כלכלי אלא הן גם מעבירות מסר של אחווה ותמיכה מהאזרחים אל החיילים. חשוב מכך, הכספים המושקעים מאפשרים לעמותה להרחיב את פעילותה, להגיע ליותר חיילים בשטח, ולהעניק מענה מיידי לכל צורך, בין אם מדובר בצרכים של מזון, ובין אם מדובר בצרכים צבאיים שמסייעים לביטחונם האישי. רק כדי לסבר את אוזניכם, מאז פרוץ מלחמת חרבות ברזל, העמותה שלחה לצבא אפודים קרמיים, ערכות עזרה ראשונה, וציוד נוסף, וארגנה להם אירועי פריסה בשטח של אוכל חם, גם כדי להבטיח שיילחמו על בטן מלאה, אך בעיקר כדי להרים להם את המורל ולהביע את תודתנו על הקרבתם ואומץ ליבם.חשוב לציין כיהעמותה גם מקיימת שיתופי פעולה עם חברות, מוסדות ציבוריים, וגופים אחרים נוספים להגדלת ההשפעה והתמיכה בחיילים שלנו, ועל מנת לשמור על שקיפות ומקצועיות, כל פעילות העמותה נבדקת ומבוקרת על ידי עורך דין ורואה חשבון.


אנו מבקשים את עזרתכם כדי להמשיך במשימתנו – בצעו תרומה לחיילים

המאבק של חייל צה"ל הוא המאבק של כולנו, ועל כל אחד ואחת מאיתנו לסייע להם כמה שנוכל, ובמיוחד בעת הזו. לפיכך, אנו מבקשים מכם מעמקי ליבנו, אנא עזרו לנו להמשיך ולסייע ולהם, ולהרחיב את הפעילות שלנו כמה שיותר. כל תרומה ולו הכי קטנה היא משמעותית עבורנו ועבור החיילים שלנו, ורק ביחד, אנחנו ננצח.

אולי יעניין אותך גם:

עמותה לחיילים בודדים

עמותה לחיילים בודדים

רוצים לסייע לחיילים בודדים? עמותת "חסדי ערן" היא עמותה שפועלת בכל ימות השנה כדי לסייע לחיילים בודדים, והיא זקוקה לעזרתכם בתקופה מורכבת זו יותר מתמיד

קרא עוד »